MŪSU CENRĀDIS

INosvini bērnu ballīti Putukrējuma mājīgajās telpās

Telpu nomas cenā iekļauts - telpu noma, tēja, kafija, ūdens, trauki, galda piederumi un servējamie trauki. Esam parūpējušies par visu, lai uzturēšanās mūsu telpās būtu patīkama un ērta. Papildus piedāvājam sadrabību ar Rest Garšotava, Mood2Cake, Mārupes Pizza, Mellene Banketu Serviss. Kā arī vari pie mums pasūtīt BALONUS vēlamajā tematikā un krāsās.

**************************************Piešķiriet desertu savai ikdienai, svinot savus svētkus un burvīgi pavadot laiku “Putukrējuma” mājīgajās telpās! Atmiņas par “Putukrējumā” pavadīto laiku būs tikpat siltas, saldas un gaisīgas kā deserts darbadienas vidū.

Putukrējuma” telpas ir lieliski piemērotas tam, lai visu vecumu apmeklētāji tajās justos pacilāti un bezrūpīgi. Piedāvājam

●       atpūtas un svinību telpu

●       spēļu istabu mazajiem, kuri vēl nav sākuši iet skolā

●       atpūtas telpu viņu vecākiem

●       virtuvi

Spēļu istabā aizraujoši laiku pavadīs līdz 15 bērniem, bet pārējās telpas ar lielāko prieku uzņems bērnu vecākus un viesus, kopā līdz 35 viesiem.

Virtuve aprīkota ar iespējām pagatavot siltus un uzmundrinošus dzērienus, pasniegt svētku cienastu, kā arī iesaiņot to līdzņemšanai, ja kas pēc svinībām paliktu pāri.

Ir padomāts arī par rotaļu stūrīti pašiem mazākajiem “Putukrējuma” ciemiņiem un pārtinamo galdiņu viņu aprūpei.

Ikviens ir mīļi gaidīts “Putukrējumā”, kur valda līksmība, smiekli un nepiespiesta atmosfēra  - pēc apciemojuma dzīve šķitīs saldāka un gaisīgāka!

Sazinies ar mums zvanot - 2020 5440 vai rakstot - [email protected] 

Pirkumu grozs