PASŪTĪJUMS

Pasūtījumu apstrādes laiks līdz 2-4 darba dienām. Preci ir iespējas saņem mūsu birojā vai sūtot pa pastu/omnivu/DPD.

Piegādes laiks:
Eiropas Savienībā līdz 10 darba dienas
Starptautiskie sūtījumi līdz 21 darba dienai.

( Piegādes laiks var mainīties atkarībā no situācijas katrā valstī )

Izmaksas:

Visas nodevas un nodokļi, to piemērotās izmaksas, ir saņēmēja atbildība. Piegādes cena  ir saskaņā ar kurjerpasta cenrāžiem.  Startptautiskie pasūtījumi tiek sūtīti ar Latvijas Pasta vai Omnivas starpniecību, Baltijas valstīs ar DPD vai Omniva starpniecību.

PRECES ATGRIEŠANAS POLITIKA

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, sazinieties ar mums, lai informētu par atgriešanas iemeslu un saskaņotu atgriešanas procedūru.

Jūs varat atgriest preci 2 nedēļu laikā pēc preces saņemšanas. Nauda tiks atgriesta gadījumā, ja prece nav nesabojāta, nelietota vai kā citādi bojāta. Ja šie nosacījumi nav izpildīti, mēs to drīkstam nepieņemt.  

Atdodot atpakaļ preci, sākotnēji pircējs ir tiesīgs pieprasīt, lai pārdevējs bez maksas novērstu atklātās nepilnības vai arī to apmainītu pret citu preci. Tikai tad, ja to izpildīt nevar, pircējs var pieprasīt naudas atmaksu. Produkts, ko vēlaties atgriezt, ir Jūsu atbildība līdz brīdim, kad mēs to saņemam. Ja saņemam preci bez bojājumiem, naudu atgriežam 10 dienu laikā. Naudas atgriešana tiks veikta uz Jūsu, pie pirkuma veikšanas, norādītā bankas konta.  Mēs atgriežam preces vērtību, bet neapmaksājam sūtīšanas izmaksas. Visas atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

Prece iegādāta ar dāvanu karti

Ja prece tika iegādāta ar dāvanu karti, tad preci nevar atgriezt pret naudu, bet var mainīt pret citu preci dāvanu kartes vērtībā. Precei  jābūt nesabojātai, nelietotai vai kā citādi bojātai.

Atgriešanas adrese:
SIA Putukrejums, Trenču iela 7-1, Mārupe, Mārupes novads, LV2167